Оценете ја оваа ставка
(0 гласови)

Патни работилници

Оператор на продавници за печат

Неговите продавници на „Прес Шоп“ продаваат претходно спакувана храна како сендвичи, салати, млечни производи, ладни и топли пијалоци, подароци, телефонски додатоци, гаџети, канцелариски материјал, како дополнение на традиционалната палета на производи што ја наоѓате во секоја новинска продавница (печат, тутунски производи, слатки и Национална лотарија). .

Како работи Прес магазин?

Press Shop е комерцијално успешен благодарение на својот софистициран концепт за продавници. Клиентот лесно го наоѓа својот избор во широкиот опсег и се враќа за услугата и широкото работно време. Покрај традиционалните производи што ги нуди секоја репортажа, Травелшоп БВБА им нуди на своите продавници на Прес Шоп и цела низа други производи и услуги, како што се подароци, телефонски додатоци, гаџети, канцелариски материјал, широк спектар на готова храна за подготвена храна како сендвичи, салати, млечни производи, овошје и тестенини, ладни и топли пијалоци.

Трговија продавници БВАБА зошто изнајмувате Виртуелна канцеларија?

Почнав со продавница 1 Press Shop, но оттогаш прераснав во 2 различни филијали. Мојот сметководител ме советуваше да ја сместам мојата регистрирана канцеларија надворешно во виртуелна канцеларија во Лимбург. offiRent беше совршено решение поради нивната виртуелна канцеларија со ракување со пошта.

Дополнителни информации

  • Име на компанијата: Патни работилници
  • Вид на компанија: BV
  • Телефон: 013 26 10 10
  • Активен во секторот: Трговија на мало
  • Основен датум: Понеделник, 14 април 2014 година
  • Канцеларија во offiRent од: Вторник 01 јануари 2019 година
  • Број на персонал: 1
  • Опсег на цени: 10-100
  • Слика: Сликата
Прочитајте: 2808 пожесток

Коментари (0)

Сè уште нема коментари

Оставете го вашиот коментар

  1. Објавувајќи коментар како гостин. Пријавете се or Логирај Се на вашата сметка.
0 Карактерите
Прилози (0 / 3)
Споделете ја вашата локација