Оценете ја оваа ставка
(0 гласови)

гнездо на орел


Гнездо на програмерот.

„Не можете да летате како орел со крилја на кокошка.

Нашето мото: „Не можете да летате како орел со крилја на кокошка“. За да ги остварите вашите планови, потребна ви е професионална веб-страница, ние ја правиме за вас!

Eaglenest, кој си ти?

Ние сме компанија за развој на софтвер основана од Ехсанолах Фалах и eraерард Адриен. Нашите компетенции лежат во веб развој, развој на апликации, АИ и графички дизајн. Сите наши луѓе се внимателно избрани врз основа на нивното образование, квалитетот на нивното портфолио, претходното работно искуство и работниот менталитет.

Дополнителни информации

  • Име на компанијата: гнездо на орел
  • Вид на компанија: VOF
  • Телефон: 013 26 10 10
  • Активен во секторот: Развој на софтвер
  • Основен датум: Петок, 15 мај 2020 година
  • Канцеларија во offiRent од: Недела, 10 мај 2020 година
  • Број на персонал: 2
  • Опсег на цени: 10-100
  • Слика: Сликата
Прочитајте: 1084 пожесток

Коментари (0)

Сè уште нема коментари

Оставете го вашиот коментар

  1. Објавувајќи коментар како гостин. Пријавете се or Логирај Се на вашата сметка.
0 Карактерите
Прилози (0 / 3)
Споделете ја вашата локација